Feel Alive.

Hledání výrobku:

SERVISNÍ INFO - zde najdete informace o provozu a údržbě našich produktů, celé znění záručních podmínek a schémata navijáků (mohou se hodit ve chvíli, kdy budete potřebovat např. ztracený náhradní díl). PRO ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ OPRAVY A OBJEDNÁVKU NÁHRADNÍCH DÍLŮ PROSÍM KONTAKTUJTE OBCHOD, KDE JSTE PRODUKT ZAKOUPILI, NEBO JEDNOHO Z NAŠICH AUTORIZOVANÝCH PRODEJCŮ - SEZNAM ZDE.

 
 

AUTORIZOVANÍ PRODEJCI - zde najdete seznam obchodů, které podepsaly smlouvu a jsou oprávněni prodávat produkty značky DAIWA. KE STAŽENÍ - zde najdete soubory ke stažení jako obrázky, tapety, loga a aktuální elektronický katalog.

 
 

KONTAKTY - zde najdete telefonní i e-mailové kontakty na naše obchodní zástupce a adresu našeho zastoupení. V případě dotazů prosím pište: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


PROSÍM POZOR! NOVÝ POZÁRUČNÍ SERVIS:

Ráj rybářů u Malše - servis 
+420 777 244625
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marie Vydrové 22
370 06 České Budějovice

 

Pokud máte zájem o nové informace, články a fotografie, doporučujeme Vám se přihlásit k odběru našeho DC Zpravodaje - zde