Feel Alive.

Hledání výrobku:

  Navržena tak, aby zajistila úspěch při lovu dravců, nová značka PROREX okamžitě získala ovace na veletrhu EFFTEX, který se konal nedávno v Amsterdamu. Ocenění za nejlepší nový produkt značka získala v kategoriích: nejlepší prut, nejlepší multiplikátor a nejlepší gumová nástraha. Navíc jsme se velmi dobře umístili i v kategorii smekacích navijáků.Celý tým Daiwa byl ve vynikající náladě a vysoká návštěvnost našeho stánku jen násobila zájem o nové produkty.

d2683406 1ebf 4949 91d2 b6e213e471f7

 

 

  Je nutné podotknout, že Daiwa získala titul za Nejlepší gumovou nástrahu podruhé za sebou, a to díky realistickému přírodnímu potisku na nové nástraze Trout Swimbait DF.

 

d9d76387 aa82 4d62 9462 dabb0d1cc18c

 

 

  V průběhu uplynulého roku se vývojářský tým Daiwa soustředil na širokou škálu velmi kvalitních navijáků, prutů, nástrah a příslušenství. Produkty jsou navrženy tak, aby byly perfektně použitelné pro všechny myslitelné druhy přívlače.

Produkty jsou cíleny na odhodlané rybáře, kteří často usilují o velké štiky, okouny a candáty. Jsou ale skvěle použitelné i v divoké přírodě, kde si můžete naplno užít ten báječný moment zdolání své kořisti.

Právě vstupujeme do finální fáze testování a jemných úprav, produkty budou k dispozici v zimě roku 2016. Veškeré informace budou dostupné na webové stránce ve více jazycích.

 

www.daiwa-prorex.com

 

 

  Veškeré produkty obsahují unikátní Daiwa technologie, a nabízejí vysokou úroveň výkonu, kterou rybáři jistě ocení a budou z ní těžit na maximum. Široká škála typů přináší nové tvary a akce ve všech kategoriích nástrah. Vítězný Daiwa vzor, imitující reálnou rybu bude naprosto ohromující.

Je naprosto jisté, že PROREX uchvátí všechny přívlačáře. Jsou to oni, kteří vědí, že dravé ryby sdílejí charakteristické rysy starodávných monster: vražedné zuby, pancéřování, obranné hroty a úžasné kamuflážní schopnosti. Loví ostatní neviděni a neslyšeni.

Ale kdo je ten skutečný lovec? Usilujte o své monstrum s PROREXem.