Feel Alive.

Hledání výrobku:

Ondřej Dušek


Jméno: Ondřej Dušek

Datum narození: 29. 7. 1992

Od kdy chytám: od kočárku

Oblíbené druhy ryb: Všechny, které mohu chytit
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oblíbená výbava: Caldia 2500A, Tournament Baby Crank 


  Jmenuji se Ondřej Dušek. V teamu Daiwy patřím k nejmladším, ale „služebně“ nejstarším. V roce 2015 jsem v teamu Daiwa-Cormoran oslavil již pátý rok.

  Rybaření jsem se začal věnovat již od útlého věku, díky svému otci. Začátky byly ty klasické pytlácké s vrbovým prutem, kusem provázku a rezavým háčkem. Postupem času jsem rybaření propadl naplno. Postupně jsem omezil a nakonec přestal provozovat všechny ostatní sporty.  Patřím mezi soutěživé typy a bylo jen otázkou času, než se podívám na první závody. Postupem času jsem více a více tíhnul k přívlači. Tímto směrem se nakonec ubírala i má závodní „kariéra“. S kolegou jsme se do závodní přívlače pustili naplno v roce 2007. Zpočátku jsme byli asi vůbec nejmladší závodníci, a o to víc nás překvapil raketový start. V roce 2016 zahajujeme již šestou sezonu v nejvyšší soutěži přívlače – Extraligy.

  V roce 2012 začala i má reprezentační „kariéra“. Do roku 2016 jsem vystřídal, kromě trenérské, všechny pozice, v jakých je možné se na MS zúčastnit divák – rozhodčí – asistent závodníka a v roce 2015 již závodník.  Kromě přívlače se věnuji i jiným technikám. Zpočátku roku se věnuji šoulačce – aktivní způsob plavané/feederu a lovu kaprů. Co se kaprařiny týká, i zde se několikrát do roka podívám na víkendové závody. Mezi mé největší úspěchy v kaprařině patří druhé místo v RCCC (závod jednotlivců) v roce 2015.

  V poslední době se pro mě rybaření stává i prací a na „běžné“ rybaření moc času nezbývá. O tom více si užívám chvíle strávené u vody. Stát po pás zabrozený v řece, daleko od civilizace, kde není mobilní signál je pro mě nezapomenutelný pocit…a je úplně jedno, že neberou. :)