Feel Alive.

Hledání výrobku:
   

V září roku 2008 bylo v Brně otevřeno vlastní zastoupení společnosti Daiwa-Cormoran Sportartikel-Vetrieb GmbH. Toto zastoupení se stará o  obchody i koncové zákazníky v České republice i na Slovensku. Naše pobočka má vzorkovnu, kde si majitelé obchodů i prodavači mohou prohlédnout novinky z naší produkce. V České republice působí 2 obchodní zástupci a jeden obchodní zástupce se stará o slovenský trh, pokud máte zájem o prodej našich produktů, můžete kontaktovat přímo příslušného obchodního zástupce, jejich kontakty najdete v záložce - Zákaznická zóna - Kontakty.
 
   

V roce 2009 jsme uspořádali první expozici na veletrhu v Brně, kde se na 140m2 představila téměř celá nabídka obou značek včetně velmi speciálního kousku navijáku DAIWA, který byl vyroben v limitované edici k 50. výročí značky. Naši expozici navštívilo více než 10 000 lidí.
 
 

 
Daiwa sponzoruje několik různých rybářských závodů a akcí ročně v různých rybolovných techinkách.
 
     
Daiwa je sponzorem několika dětských projektů - Olomouckého dětského rybářského týmu, Nadačního fondu Gemáček a Javorníček (Brněnský Nadační fond Gemáček a Javorníček pracuje ve prospěch Domova pro osoby zdravotně postižené Javorník ve Chvalčově u Bystřice pod Hostýnem) a také neziskového nadačního fondu Donor, který které spojuje program podpory a psychosociální pomoci pacientům po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodinám a zdravotnickému personálu.